Manicure

Tytan, Hybryda, Żel, Klasyczny

Manicure Tytanowy wzmacnia paznokcie od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin, takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń. To zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych, polecana paniom, które poszukują zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości.

Manicure klasyczny polega na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek.

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Paznokcie żelowe wytrzymują na ogół od 2 do 4 tygodni. Wiele zależy od tego jaki tryb życia prowadzi się na co dzień oraz od tempa wzrostu paznokci. Żel najlepiej trzyma się na płytkach mocnych i zadbanych. Z czasem paznokcie oczywiście odrastają, a więc żel należy regularnie uzupełniać.